Pavel Tvaroh, Čech, ktorému zahraničná scéna skláňa hlbokú poklonu, prichádza opäť do Hotela Lomnica. Jeho slávne drinky sú na hranici medzi nápojom a jedlom, Mojito servíruje na lístkoch mäty, bublinky zo šampanského Vám položí vedľa pohára a Cuba libre popíjate z tuby dútnika.

Do Hotela Lomnica prinesie úplne nový degustačný koncept MORE len počas dvoch večerov, 15. a 16. marca. Táto svetová premiéra bude navyše doplnená špičkovou gastronómiou Tomáša Levého. Môžete sa tak tešiť na novú formu gastronomického zážitku, v ktorom pôjde o nepredstaviteľné spojenie chutí, servisu a vizuálu. Aj tentokrát však zostáva celý koncept utajený až do chvíle, keď sa barmanská šou začne.

10 drinkov, 10 pokrmov

Tak ako to býva zvykom v Lounge Bohemia, drinky budú v symbióze s podávanými pokrmami. V Lomnici však dôjde k spojeniu, ktoré bude unikátom. Chute drinkov bude sprevádzať gastronómia Tomáša Levého.
Večer bude výnimočný nielen vďaka tomuto spojeniu, ale aj priestorom, v ktorých sa bude celý zážitok odohrávať. Mixologická šou More bude realizovaná priamo pri bazéne vo wellness centre Hotela Lomnica. Pri vstupe do wellness centra dostanete župan a papuče a záverečný drink si môžete dať vo vírivke. I tento netradičný dress code je ukážkou toho, že pre zážitky s Prvou Dámou neexistujú hranice.

Presvedčte sa sami

Cena: 110 €/osoba (vrátane párovania pokrmov)

Predaj a rezervácie: reception@hotellomnica.sk,
+421 522 853 500
www.hotellomnica.sk

Zakúpený lístok na premiéru degustačného konceptu Pavel Tvaroh MORE platný pre 1 osobu.
Podmienkou jeho využitia je potvrdená rezervácia s upresnením času. Degustačná večera sa bude konať 15. a 16. marca v nasledovných troch časových intervaloch.

15. marca

18.30 – 19.30 hod.
19.45 – 20.45 hod.
21.15 – 22.15 hod.

16. marca

17.30 – 18.30 hod.
19.00 – 20.00 hod.
21.00 – 22.00 hod.

Online predaj:
http://bit.ly/Pavel_Tvaroh_15_marca
http://bit.ly/Pavel_Tvaroh_16_marca

Nahliadnite na majstrovstvo Pavla Tvaroha. Pozrite si video zostrih z jeho show LES.

 

 
Instagram

Páčil sa vám článok? Ohodnoťte ho tu

No votes yet.
Please wait...

O autorovi