Je zaujímavé, že čiary na dlani sa počas života menia. Z ich tvaru, hĺbky a dĺžky sa dá vyčítať vaša povaha, schopnosti, zdravotný stav a šťastie v živote. Dnes sa ale zameriame na lásku. Čiara srdca, ktorá mapuje všetky emócie, vášne a milostné túžby, sa nachádza medzi prostredníkom a ukazovákom.

TYP 1

Kam vietor tam plášť

Ľavá čiara srdca „visiaca“ vo vzduchu je signálom toho, že jej majiteľ je nezávislý a miluje svoju slobodu. Zamilovať sa môže, ale akonáhle mu vo vzťahu niečo nevyhovuje, nemá problém zbaliť si veci a všetko rázne ukončiť. Prečo mrhať časom, keď je navôkol množstvo ďalších príležitostí k zoznámeniu? Možno to s niekým iným bude lepšie… Tento milostný dobrodruh si väčšinou vyberá mladších partnerov. Akékoľvek problémy rieši za pochodu a s ľahkosťou, pretože pred srdcom dáva prednosť čistému rozumu… Je to aj váš prípad?

 

TYP 2

Verná a oddaná duša

Čiaru lásky v jednej úrovni majú ľudia, pre ktorých je vzťah na prvom mieste. Nehľadajú flirt, ani lásku na jednu noc alebo milostné dobrodružstvá. Ich zámer je jasný, nájsť si partnera pre život. Vyberajú si ho veľmi starostlivo a ak stretnú toho pravého, už sa ho nepustia. Sú schopní zahrnúť ho starostlivosťou, láskou a pozornosťou. A keď náhodou prídu ťažšie časy alebo problémy, stoja vždy po jeho boku. Ak patríte medzi majiteľov súmernej čiary srdca, máte veľký dar tolerancie a dokážete kadečo odpustiť.

 

TYP 3

Romantická búrka

Osoby s pravou čiarou nachádzajúcou sa vyššie, sú rodení romantici. Milujú veľké slová, gestá a silné prežitky. Preto pri voľbe svojho partnera dávajú vždy prednosť srdcu pred rozumom. Zaujímavé je, že najčastejšie ich priťahujú starší. Akoby u nich hľadali kotvu alebo akýsi úkryt pred búrkou svojich emócií. Tieto romantické duše sú ako kométa. Žiaria, ale akonáhle nastane každodenný stereotyp, zhasnú. A to je škoda. Preto je niekedy potrebné radovať sa z malých vecí a drobných zážitkov.

 
Instagram

Páčil sa vám článok? Ohodnoťte ho tu

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

O autorovi

Vydavateľstvo BAUER MEDIA SK vzniklo v roku 2007 ako dcérska spoločnosť svetovej skupiny BAUER MEDIA GROUP s viac ako 135 rokov trvajúcou tradíciou, ktorá zaujíma popredné miesto na trhu s komerčnými tlačovými titulmi v Nemecku, Veľkej Británii, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, USA, Číne atď. Mediálna skupina BAUER MEDIA GROUP sa okrem vydávania časopisov a publikácií orientuje aj na digitálne médiá a prevádzku TV a rádiových staníc. Na Slovensku do mediálnej skupiny patrí okrem vydavateľstva aj nezávisle fungujúce populárne Rádio Expres.