0.00 – 2.00

Akí ste:

Ste pod vplyvom planéty Merkúr, ktorá vám dala do vienka bystrosť, analytické a organizačné schopnosti. Ste veľmi dominantní a najlepšie sa cítite vo vedúcich úlohách alebo na šéfovských pozíciách.

Na čo si dajte pozor:

Máte sklony k sebeckému a manipulatívnemu konaniu. Skúste byť tolerantnejší. Nemusí byť vždy len po vašom.

 

2.00 – 4.00

Akí ste:

Túžite v živote niečo dokázať a idete si za svojimi snami. Máte súťaživého ducha, obrovské komunikačné nadanie a vďaka vplyvu planéty Venuša máte aj dobrý vkus. Milujete hudbu, umenie a módne trendy. Zatiaľ čo v móde radi experimentujete, v láske ste oddaní.

Na čo si dajte pozor:

Vašou zlou vlastnosťou je prílišná tvrdohlavosť. Máte utkvelú predstavu, že máte vždy pravdu. Zle znášate odpor alebo prehru.

 

4.00 – 6.00

Akí ste:

Máte charizmu, a kamkoľvek prídete, ste veľmi obľúbení. Ľudia vás majú za vzor a obdivujú vašu kreativitu. Zvyčajne dokážete robiť viac vecí naraz. Nadvláda planéty Mars z vás robí bojovníka. Máte pevnú vôľu. Keď sa objavia problémy, neustúpite.

Na čo si dajte pozor:

Máte problémy s autoritami. Keď vám niekto prikáže niečo nezmyselné, staviate sa na odpor. Preto si radšej hľadajte prácu bez šéfa.

 

6.00 – 8.00

Akí ste:

Planéta Neptún vo vás podporuje túžbu po vedomostiach, najviac vás láka filozofia a duchovné náuky. Ste človek s otvoreným srdcom a preto máte pochopenie pre všetkých ľudí. Strašia vás akékoľvek konflikty a žabomyšie spory.

Na čo si dajte pozor:

Máte sklony k perfekcionizmu. S jednou vecou sa dokážete piplať celé hodiny. V láske ste neistí a niekedy konáte úplne bláznivo.

 

8.00 – 10.00

Akí ste:

Narodili ste sa s priateľskou povahou. Jednu vec ale netolerujete, a tou je nespravodlivosť. Ste schopní biť sa do poslednej kvapky krvi za práva slabších. To z vás robí vodcu kolektívu.

Na čo si dajte pozor:

Najradšej jednáte na rovinu, lenže nie všetci ľudia sú na to pripravení. Ešte než začnete niekomu „nalievať čistého vína“, zistite si, či o to stojí.

 

10.00 – 12.00

Akí ste:

Pozor, prichádza kráľ alebo kráľovná… Ak ste narodení v týchto hodinách, ste pod vplyvom Saturnu, a ten vám dáva silu vládnuť. Máte prirodzenú autoritu, inteligenciu a takmer vždy zaujímavý šéfovský post. V láske ste stáli a nevyhľadávate zmeny.

Na čo si dajte pozor:

Ste workoholik, ale práca vám neutečie. Ak budete svojich blízkych neustále odsúvať na druhú koľaj, zostanete sami.

 

12.00 – 14.00

Akí ste:

Ísť po vyšliapanej cestičke nie je nič pre vás. Planéta Jupiter vás nabáda objavovať nové veci. Napriek tomu, že v škole nepatríte medzi elitu, v živote vás považujú za múdreho človeka, ktorého často žiadajú o radu.

Na čo si dajte pozor:

Dajte si pozor na prelietavosť. Vaša túžba po zmene vás môže viesť aj k experimentovaniu v partnerských vzťahoch.

 

14.00 – 16.00

Akí ste:

Vašou planétou je Pluto. Vďaka tomu ste do vienka dostali obrovskú dávku empatie, sociálneho cítenia a túžbu pomáhať druhým. Ľuďom vaša dobrosrdečnosť imponuje a mnohí z nich by s vami radi nadviazali kontakt a spriatelili sa s vami.

Na čo si dajte pozor:

Vo výbere vášho životného partnera kladiete až príliš dôraz na jeho dokonalý vzhľad. Je pravda, že vaša polovička sa vám musí páčiť, ale majte na pamäti, že vzhľad nie je všetko.

 

16.00 – 18.00

Akí ste:

Ste romantická duša. Dokážete presedieť večer pri zamilovaných filmoch a utierať si slzičky. Akonáhle zakotvíte vo vzťahu alebo v manželstve, ste verní. Veľmi dobre viete, že zázraky sa nedejú na počkanie, a na dobrom partnerskom vzťahu treba popracovať.

Na čo si dajte pozor:

Planéta Venuša vám dodala osobné čaro. Z času na čas to dokážete zneužiť. Aj keď vás to láka, nenechávajte si veci na poslednú chvíľu.

 

18.00 – 20.00

Akí ste:

Ste pod silným vplyvom planéty Merkúr. Váš hlavný cieľ je byť zdraví. Aby ste sa udržali v dobrej kondícii, dodržiavate prísne stanovený jedálniček. Okrem zdravej výživy si raz za čas doprajete nejakú očistnú kúru. Niet divu, že väčšina ľudí narodených v tomto rozmedzí pracujú ako lekári alebo zdravotnícky personál.

Na čo si dajte pozor:

Nebuďte vo svojej posadnutosti vašim zdravím takí dôslední. Všetkého veľa škodí. Začnite si trochu užívať život.

 

20.00 – 22.00

Akí ste:

Vašim krédom je láska, vášeň a deti. Aj keď si partnera nájdete pomerne ľahko, horšie si ho udržíte. Vďaka vplyvu Slnka ste príliš sebavedomí na to, aby ste robili ústupky vo vzťahu. A to je škoda.

Na čo si dajte pozor:

Láska nie je citrón, ktorý vyžmýkate a odhodíte. Skúste brať vzťahy vážnejšie. Sex na jednu noc môže byť fajn, ale nedá vám city, ktoré tak veľmi potrebujete.

 

22.00 – 24.00

Akí ste:

Ak ste sa narodili tesne pred polnocou, ovplyvňuje vás Mesiac. Ste veľmi citliví, starostliví a pre svojich blízkych by ste sa doslova rozkrájali. Ak ešte nemáte vlastnú rodinu, veľmi silno po nej túžite.

Na čo si dajte pozor:

Keď spravíte niečo pre druhých, okamžite očakávate úctu alebo vďačnosť. A to je chyba. Pomáhajte nezištne a odmena vás neminie.

 

 
Instagram

Páčil sa vám článok? Ohodnoťte ho tu

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

O autorovi

Vydavateľstvo BAUER MEDIA SK vzniklo v roku 2007 ako dcérska spoločnosť svetovej skupiny BAUER MEDIA GROUP s viac ako 135 rokov trvajúcou tradíciou, ktorá zaujíma popredné miesto na trhu s komerčnými tlačovými titulmi v Nemecku, Veľkej Británii, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, USA, Číne atď. Mediálna skupina BAUER MEDIA GROUP sa okrem vydávania časopisov a publikácií orientuje aj na digitálne médiá a prevádzku TV a rádiových staníc. Na Slovensku do mediálnej skupiny patrí okrem vydavateľstva aj nezávisle fungujúce populárne Rádio Expres.