Skúmavé mužské pohľady nie sú pre väčšinu žien ničím neobvyklým. Niektoré ich považujú za kompliment, iné za obťažovanie. Mnoho z nás si však tiež rado pozrie pekný „kus“ chlapa. Rozdiel je v tom, že svoj záujem pred nimi dokážeme utajiť. Niektoré dámy upúta najskôr tvár a ruky, až potom si všimnú pozadie. Zadok muža nepriamo vysiela informácie o jeho zdraví, fyzických prednostiach a sčasti aj o obratnosti v posteli. Platí teda, že pevný, „chrumkavý“ zadok sa rovná dobrý milenec? Nie celkom. Na to, aby bol muž dobrý v posteli, treba viac ako len svalnaté, pekne vypracované pozadie. Niečo nám však naznačiť môže. Čítajte ďalej a dozviete sa viac pikantných detailov!

Pozadie à la jablko

Je učebnicovým príkladom medzi zadnými časťami: pevné, poriadne svalnaté a pekne okrúhle. Často sa vyskytuje u modelov a špičkových športovcov. Podobný zadoček však ukázal aj herec a operný spevák Filip Tůma.

Takýto zadok zväčša nie je darom prírody, ale výsledkom poctivého cvičenia. Jeho majiteľ je preto pravdepodobne veľmi zaneprázdnený prácou na dobrej postave. Na spoločenské kontakty mu tak mnoho času neostáva. Muži s „jabĺčkom“ majú cit pre pohyb, v posteli sú aktívni. Môže sa však stať, že sex s nimi bude pôsobiť trochu ako tréning – rýchle tempo a málo citu.

Džínsový zadok

Chutný zadoček tak do dvoch priehrští, ktorý sa vojde do úzkych vypasovaných džínsov, je snom nejednej ženy. Patrí bezprostredným, sebavedomým a štíhlym mužom typu Jamesa Deana. Na Slovensku sa takýmto pozadím pýši napríklad Tomáš Maštalír.

Tento typ muža má šťastie, že jednoducho dobre vyzerá. Posmešky a neúspechy u žien sú mu úplne neznáme. Môže byť trochu povrchný, pretože takmer nikdy nemusel čeliť úderom pod pás a obavy iných nedokáže pochopiť. Je uvoľnený, nemá nijaké zábrany prejaviť sa či vyskúšať niečo nové. Vďaka svojim bohatým skúsenostiam vás v posteli určite nesklame.

Pozadie ako remeselník

Určite ho poznáte. Je to ten biely a chlpatý zadok bez výrazného tvaru, ktorý spoza nohavíc vykukne vždy, keď sa jeho majiteľ zohne. Ten býva niekedy aj nositeľom väčšieho bruška – asi ako spevák Ivan Tásler.

Výzor je pre týchto mužov tým posledným, čo by ich zaujímalo. Namiesto toho si radi zo seba robia žarty výrokmi typu: „Túto postavu som si vypestoval vzpieraním – pohárov s pivom!“ Sú spoločenskí, optimistickí a plní humoru. V posteli odvedú dobrú prácu, okorenenú štipkou humoru. Umenie zvádzania à la Casanova pri svetle sviečok však od nich rozhodne nečakajte.

Skriňovitý zadok

Tento zadok vyzerá presne tak, ako sa označuje: široký, plochý a masívny. Zvyčajne patrí menej obratným mužom s nevypracovaným svalstvom a nie práve mohutnými plecami. V našich končinách sa ním prezentuje humorista Oliver Andrásy.

Muži so „skriňou“ majú hlavu na pravom mieste. Kladú väčší dôraz na rozumové schopnosti ako na svaly, ktorých veľa nemajú. Sú pozornými partnermi, radi komunikujú a vedia počúvať. V oblasti lásky sú skôr zdržanliví. Nečudujte sa teda, ak zostane sexuálna iniciatíva na vás. Potom sa však často ukážu ako chápaví a citliví milenci, ktorí sa do veci vložia celým svojím srdcom.

 

 
Instagram

Páčil sa vám článok? Ohodnoťte ho tu

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

O autorovi

Vydavateľstvo BAUER MEDIA SK vzniklo v roku 2007 ako dcérska spoločnosť svetovej skupiny BAUER MEDIA GROUP s viac ako 135 rokov trvajúcou tradíciou, ktorá zaujíma popredné miesto na trhu s komerčnými tlačovými titulmi v Nemecku, Veľkej Británii, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, USA, Číne atď. Mediálna skupina BAUER MEDIA GROUP sa okrem vydávania časopisov a publikácií orientuje aj na digitálne médiá a prevádzku TV a rádiových staníc. Na Slovensku do mediálnej skupiny patrí okrem vydavateľstva aj nezávisle fungujúce populárne Rádio Expres.