Viem. Takých ako som ja videl tisíce. Ale vždy keď príde k tomu, že sa mám vyzliecť pred doktorom, mi táto myšlienka nepridáva na odvahe. Táto nepraktická hanblivosť sa zrejme spustila po mojom pobyte v nemocnici, keď som tam ležala s drobným problémom. Bola som samozrejme na „ženskom“ oddelení, na ktoré sa v tom čase prišli pozrieť dva ročníky študentov medicíny. Nebavilo ma byť učebnou pomôckou, ale ako argument od primára som dostala: „Niekde sa to naučiť musia!“ Jasné, to chápe každá, ktorá ale neslúži ako učebná pomôcka. Pri každej potrebnej návšteve lekára teda vyhľadávam lekárky, nie lekárov. Najlepšie ,,už,, lekárky, no niekedy si skrátka nevyberieš a si rada, že vôbec zoženieš odborníka. Okúňavé typy rozumejú, rozumné chápu a ostatné šípia.

Dávam si záležať aj na spodnej bielizni

Kašlete? Vyzlečte sa. Máte alergiu? Vyzlečte sa. Bolí vás chrbát? Vyzlečte sa. Chytili ste … ? Vyzlečte sa. Bolí vás zub? Vyzlečte sa, no aspoň u zubára len z kabáta, našťastie. Na každú návštevu sa musím psychicky pripraviť. Niekedy sa pripravujem aj fyzicky. Dávam si záležať aj na spodnej bielizni, veď si predsa nedáš push-upku, keď nechceš zbytočne pútať pozornosť (aspoň ja to tak mám) a zasa ani zošedivenú podprsenku, ktorá je síce veľmi pohodlná, ale už tú pohodlnosť na nej vidieť.

Hanbila som sa, hanbím sa a hanbiť sa asi aj budem

Už sa mi párkrát totiž stalo, že som zabudla rozmýšľať čo si oblečiem k lekárovi. Ale aspoň som tie dengľavé podprsenky konečne vyhodila. Isté je, že u lekára sa proste vždy hanbím a asi sa aj hanbiť budem. Minule som išla k novému obvodnému. Hovorí mi: „Jééj vy ste Didiana, že?! Som vás ako dieťa sledoval v televízii. Vyzlečte sa… !“

 
Instagram

Páčil sa vám článok? Ohodnoťte ho tu

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

O autorovi

Dagmar Dianová
Všetky články autora
Moderátorka, herečka, komička. Narodila sa v Bratislave. Vyštudovala Hotelovú akadémiu odbor Hotelový manažment. V tejto oblasti však nikdy nepôsobila a hneď po maturite začala pracovať vo Fun Rádiu. Okrem práce v rádiu, kde získala potrebné moderátorské skúsenosti, prácovala aj v televízii. Zahrala si aj menšiu rolu vo filme Dášť padá na naše duše. Didiana patrí medzi najskúsenejšie a nepochybne aj medzi najobľúbenejšie rozhlasové moderátorky na Slovensku.