Hudba osvieži

Keď ste unavená, k životu vás preberie hudba. Preto nech vám dlhú cestu autom spestruje niekoľko cédečiek rôzneho hudobného žánru.

 

Čerstvý vzduch

Keď sa začína ohlasovať únava, pustite si veselšie skladby. Veľmi pomáha aj dávka čerstvého vzduchu. Takže občas zastavte a trošku sa povystierajte.

 

Minerálka

Namiesto energetických nápojov si radšej doprajte čistú vodu.

 

Radšej vo dvojici

Ak máte pred sebou dlhú cestu, je lepšie cestovať so spolujazdcom. Niekedy už ani hudba nepomáha, a vtedy je dobré rozprávať sa s niekým, kto sedí vedľa vás. Ideálne je, keď sa môžete pri šoférovaní pravidelne striedať.

 

 
Instagram

Páčil sa vám článok? Ohodnoťte ho tu

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

O autorovi

Vydavateľstvo BAUER MEDIA SK vzniklo v roku 2007 ako dcérska spoločnosť svetovej skupiny BAUER MEDIA GROUP s viac ako 135 rokov trvajúcou tradíciou, ktorá zaujíma popredné miesto na trhu s komerčnými tlačovými titulmi v Nemecku, Veľkej Británii, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, USA, Číne atď. Mediálna skupina BAUER MEDIA GROUP sa okrem vydávania časopisov a publikácií orientuje aj na digitálne médiá a prevádzku TV a rádiových staníc. Na Slovensku do mediálnej skupiny patrí okrem vydavateľstva aj nezávisle fungujúce populárne Rádio Expres.