Aj napriek tomu, že má hotel dlhoročnú históriu, po viac ako dvadsaťročnej prestávke začínal v postavení nováčika. A to hlavne vo vnímaní verejnosti. Konkurenčné tatranské hotely sú etablované už niekoľko rokov a konkurovať im bolo veľkou výzvou. Hotel tvorí kreatívny tím profesionálov, ktorý si dokázal za tak krátku dobu vydobyť svoju pozíciu nielen u súkromnej, ale i firemnej klientely. Prvýkrát sa Prvá dáma predstavila tomuto segmentu ešte pred oficiálnym otvorením, kedy exkluzívne ako prvých privítala klientov jednej zo slovenských bánk. Navždy ostane tomuto eventu prívlastok prvý.

Za necelý rok hostila niekoľko desiatok kongresov a firemných eventov. Svoje prvenstvo v počte hostí si ponesie Grand Opening Hotela Lomnica, s noblesnou recepciou pre 250 osôb a prvotriednou starostlivosťou o 140 ubytovaných hostí. Tento event bol ukážkou toho, že sa výziev nebojí a poskytujeme prvotriedne služby bez ohľadu na kvantitu.

Hotel sa hrdí sa prívlastkami ako trendsetter budúcnosti a neustále vyťahujeme z rukáva nové tromfy. Za tak krátku dobu sa stal renomovaným partnerom popredných eventových agentúr a významných slovenských i medzinárodných spoločností.

Najväčšou pýchou hotela je umenie, ktoré v jeho priestoroch doslova dýcha na každom kroku. Spájať jeho rôzne formy a prinášať stále niečo nové, je jeho silnou stránkou a neustálou hybnou silou. Výsledkom sú jedinečné zážitky, ktoré si klienti vychutnávajú plnými dúškami. Hotel už navštívilo množstvo známych osobností, no spojenie umelcov Martina Hubu, Milana Lasicu a Petra Lipu bolo nezabudnuteľným. Doslova zimomriavky vyvolávalo vystúpenie Andrey Kučerovej a o kŕče smiechu sa postaralo trio Hudák, Valihora a Čekovský.

 
Instagram

Páčil sa vám článok? Ohodnoťte ho tu

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

O autorovi