Ak náhodou túto exkluzívnu pojazdnú vínotéku zazriete, odnesiete si nielen silnú emóciu, ale tiež nezabudnuteľný zážitok zo znamenitých chutí prémiových sektov a vín. „Život by sme si mali vychutnávať plnými dúškami a užiť si, čo nám ponúka.“ Tak znie krédo, ktoré odráža nielen celý koncept tejto výnimočnej enotéky Selaví, ale aj pojazdného autíčka Wine Car. Práve s týmto štvorkolesovým tátošom s bohatou históriou sa po prvý raz mohli stretnúť návštevníci vianočných trhov Hotela Lomnica vo Vysokých Tatrách. Keďže uzimené dni čoskoro pominú a stránky kalendára začínajú ohlasovať príchod jarnej a neskôr letnej sezóny, autíčko v plnej sile opäť vyrazí na cesty po celom Slovensku.

Nie zmrzlina, ale víno

V 50. rokoch minulého storočia boli zmrzlinári prvými podnikateľmi, ktorí sa vydali za predajom do ulíc v upravených vozidlách. V súčasnosti sú to už starožitné nákladné autá, veterány. Ale predsa aj „staré dobré časy“ majú svoju nostalgickú atmosféru. V dnešnej dobe je upravené historické vozidlo skvostom, ktorý dokáže ľudí nadchnúť, a to je aj prípad autíčka Wine Car Selaví. Pojazdná vínotéka však neslúži len na to, aby ulahodila vášmu oku. Môžete ju celoročne stretnúť na festivaloch, eventoch alebo firemných akciách, na ktorých vám z nej milý personál ochotne ponúkne víno alebo sekt prémiovej kvality. Autíčko stretnete napríklad aj na originálnom projekte ONA a ON tour. Koncertná šnúra, za ktorou stojí nezameniteľné spojenie dvoch osobností – Richarda Müllera a Adely Vinczeovej, sa začína už v apríli v Prievidzi. Skvelou správou je však aj to, že v niektorých regiónoch, kde sa bude konať tour, bude prítomný aj Wine Car Selaví. Pred samotným koncertom alebo po jeho skončení tak budete mať možnosť potešiť svoje zmysly lahodnými dúškami kvalitného vína či prémiového sektu.

Komu sa nelení, tomu sa zelení

To, v ktorých mestách autíčko nájdete, môžete zistiť na sociálnych sieťach Facebook a Instagram Hotela Lomnica a Selaví. Tešiť sa môžete aj na množstvo súťaží o lístky na podujatia v niekoľkých regionálnych mestách na Slovensku a v Česku.

Zdroj foto Wine Car Selaví: Marek Hajkovský

 

 
Instagram

Páčil sa vám článok? Ohodnoťte ho tu

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

O autorovi