Hotel Lomnica v sebe skrýva o mnoho viac, ako si možno myslíte. Prvá dáma Tatier nevyniká len ubytovaním, famóznymi priestormi, gastronómiou a kvalitou služieb, no neustále  drží v talóne niekoľko originálnych nápadov. Jedným z nich sú aj konferencie, ktoré však pod strechou Prvej dámy Tatier naberajú úplne nové rozmery. Neznevažuje ich ani stereotyp a už vonkoncom nie nuda.

Umelecké kongresy ako zrkadlo budúcnosti

Už od samotného začiatku naskočil Hotel Lomnica na vlak netradičnosti, ktorý dokáže premeniť aj obyčajný kongres na nezabudnuteľný zážitok. A ak povieme, že na zážitok, tak to myslíme v pravom slova zmysle. Servis a  ubytovanie si pochvaľujú nielen návštevníci z celého Slovenska a zahraničná klientela, no pridávajú sa k nim aj firmy z rôznych odvetví, ktoré s obľubou organizujú konferencie priamo v priestoroch Prvej dámy Tatier. Čo si budeme navrávať, zvoliť si miesto tak, aby bolo pre hostí inšpiratívne, a aby pri siahodlhých prednáškach nezívali prítomní od nudy, je výzvou, azda pre každého organizátora. Záujemcov, o prenájom konferenčných priestorov v Hoteli Lomnica, http://www.hotellomnica.sk/  však pravidelne zláka práve netradičnosť, ktorá sa v jednotlivých miestnostiach ponúka ako na dlani. „Baví nás, keď môžeme vymýšľať nové veci, kombinovať nekombinovateľné a spájať nespojiteľné, a tak splniť našim hosťom aj tie najzložitejšie a najnáročnejšie požiadavky a túžby. Preto je pre nás každé vaše pracovné stretnutie, event, kongres či oslava výzvou a zároveň potešením, pri ktorom vám môžeme predviesť našu profesionalitu na najvyššej úrovni a dosiahnuť tak vašu absolútnu spokojnosť,“ vysvetľuje víziu riaditeľka hotela Zuzana Kovaľová.

Servíruje sa moderná technika

K dispozícii je väčšia konferenčná sála, ale aj menšie miestnosti v podobe biznis salónika, dvoch galérií s umeleckou atmosférou a bohatým technickým vybavením. Použiť môžete flipchart, plátno, whiteboard, projektory a televízory, notebooky, tlačiarne, ozvučenie, bezdrôtové mikrofóny, WiFi, tlmočníka či pódium. Viete si predstaviť, že by sa váš kongres odohrával napríklad v srdci hotelovej galérie, kde by ste si následne mohli vychutnať viacchodovú degustačnú večeru pod vedením šéfkuchára Gaba Kocáka? Za múrmi konferenčných miestností totiž na vás čaká bohatá inšpirácia v podobe umeleckých diel od svetoznámych autorov, ktorá podporí vaše kreatívne myslenie. Aj takúto jedinečnosť vám dokáže zabezpečiť Prvá dáma Tatier. Každý chce ponúknuť svojim hosťom len to najlepšie. U nás to platí dvojnásobne. Cítime zodpovednosť nielen za vás, našich hostí, ale aj za tých, ktorých si na podujatie pozývate vy. Keďže konáme vo vašom mene, kladieme najväčší dôraz na to, aby sme vám a vašim hosťom priniesli na stôl len tie najkvalitnejšie suroviny, vyberané domáce produkty či špičkové vína z celého sveta. S nami sa pomyslenie na najlepší gastronomický zážitok vášho hosťa okamžite spojí so spomienkou na vaše podujatie, usporiadané v Hoteli Lomnica,“ zdôrazňuje riaditeľka hotela Zuzana Kovaľová.   

Pec, na ktorej vznikajú gastronomické zázraky

Noví majitelia mali už spočiatku veľké plány na rozvoj hotela, ktorý má unikátnu polohu, keďže sa nachádza v historickom jadre Tatranskej Lomnice. Ich prvotné predstavy preto nezostali len pri planých rečiach a na špičkovú kvalitu stavili aj v oblasti gastronómie prepojenej s kongresmi a školou varenia. Nenadarmo sa hovorí, že pri dobrom jedle ide všetko akosi ľahšie, no ak sa k tomu pridá fakt, že sa môžete za sporák postaviť hneď vedľa kuchára hviezd Gaba Kocáka, škola varenia a interaktívny bufet sa stanú emóciou, na ktorú tak ľahko nezabudnete. Hotové umenie na tanieri sa zrodí aj za pomoci, na mieru vyrobenej francúzskej multifunkčnej pece Molteni, ktorá má svoju hlavnú úlohu v Reštaurácii Sissi a je jedinou svojho druhu na Slovensku.

 
Instagram

Páčil sa vám článok? Ohodnoťte ho tu

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

O autorovi