Baretka

Nosí sa v rôznych farbách, z rôznych materiálov a nájdete ju aj v rôznych strihových variáciách.

 

Kožené nohavice alebo sukňa

Túto jeseň rozhodne musíte mať niečo z kože či z koženky. A nemyslí sa tým len klasická kožená bunda. Tento materiál sa veľmi dobre uplatňuje na nohaviciach, sukniach aj šatách. A nebojte sa farieb.

 

Pletené svetre

Sú topkou tejto sezóny. Čím väčšie, tým lepšie. Predĺžené rukávy a skrátená dĺžka vyzerá úžasne v kombinácii s ceruzkovou sukňou. No môžete ich nosiť naozaj ku všetkému.

 

Pončo

Môžete si vybrať krátke alebo dlhšie. Dlhšie pončo môžete previazať aj opaskom.

 

Členkové topánky

Štýlové zvýraznené opätky na členkových topánkach sú skvelou bodkou každého outfitu.

Zvieracie vzory

Leopard či zebra – túto jeseň ich budete vidieť všade. Nielen na odevoch, ale najmä na doplnkoch. Kabelky, topánky, opasky aj výrazné náušnice so zvieracími vzormi vás zaručene oživia.

 

Trenčkot

Keď prší a fúka, poskytne vám najlepšiu ochranu. Klasický trenčkot nikdy nevyjde z módy. Pre odvážnejšie sú v ponuke trenčkoty s rôznymi aplikáciami, výšivkami, kamienkami a odznačikmi.

 

Asymetrická, kruhová či áčková

Asymetria sa uplatňuje na sukniach rôznych dĺžok aj strihov. Môže byť ešte zvýraznená strapcami alebo volánom. Okrem toho sú v móde najmä áčkové a kruhovú sukne, ktoré zvýraznia ženskosť.


Batôžky

Uvažujete o kúpe novej kabelky? Stavte na batoh! Kožený, lesklý, z pleteniny… fantázii sa medze nekladú.

Výrazné náušnice

Aj keď sme zvyknuté, že sa nosia najmä v lete, táto jeseň nás presvedčí o opaku.

 
Instagram

Páčil sa vám článok? Ohodnoťte ho tu

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

O autorovi

Vydavateľstvo BAUER MEDIA SK vzniklo v roku 2007 ako dcérska spoločnosť svetovej skupiny BAUER MEDIA GROUP s viac ako 135 rokov trvajúcou tradíciou, ktorá zaujíma popredné miesto na trhu s komerčnými tlačovými titulmi v Nemecku, Veľkej Británii, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, USA, Číne atď. Mediálna skupina BAUER MEDIA GROUP sa okrem vydávania časopisov a publikácií orientuje aj na digitálne médiá a prevádzku TV a rádiových staníc. Na Slovensku do mediálnej skupiny patrí okrem vydavateľstva aj nezávisle fungujúce populárne Rádio Expres.