Úsmev

Úprimný smiech je top! Experiment, ktorý uskutočnili švajčiarski vedci, dokázal, že usmievavé tváre sú považované za atraktívne, a to aj vtedy, keď sú relatívne nepríťažlivé.

Spontánnosť

Vyžarujúca energia, živá, nie však afektovaná gestikulácia, také nás muži chcú mať. Keďže väčšina z nich má dobrodružnú povahu, ocenia, keď sa z času na čas vzdáme plánovania a naše rozhodnutia sú spontánne.

Hravosť

Originalita v obliekaní, presvedčivosť v názoroch na život. Muži uprednostňujú ženy, ktoré nesplývajú s davom, majú vlastnú cestu. Pozor, originalitu si netreba pliesť s extrémnou extravaganciou a vulgárnou výstrednosťou.

Nežnosť

Ženská nežnosť, jemnosť, krehkosť vyzýva muža k tomu, aby bol gentlemanom a rytiersky ju chránil. Nič nepokazíte ani štipkou anjelskej zraniteľnosti, len opatrne s ňou, pretože istý druh ženskej sily a odvahy je pre mužov.

Veľkorysosť

Hlasné hádky, rozbíjanie porcelánu o babičke a potom divoké zmierovanie v posteli môžu byť pre niekoho zosobnením vášne, väčšinu mužov však takéto prejavy desia. Rovnako tak vydieranie slzami a iné manipulatívne ženské taktiky, ktoré pripomínajú scény z telenovely. Muži uprednostňujú primerane sebavedomé ženy, ktoré partnerovi dôverujú a poskytnú mu potrebnú dávku slobody.

Prirodzenosť

Mužov zaujme tiež žena, ktorej stisk ruky pri zoznámení je síce mierny, ale pevný. Ocenia priamy pohľad do očí. Čo sa týka vzhľadu, krikľavý mejkap, špicaté umelé nechty, príčesky, priveľký výstrih či prikrátku sukňu považujú skôr za dôkaz nevkusu. Pod prirodzenosťou si však určite nepredstavujú, že žena rezignovala na akúkoľvek starostlivosť o svoju pleť, vlasy, zuby a postavu.

Zmysel pre humor

Určite súhlasíte s vetou, že s humorom a nadhľadom ide všetko ľahšie. Muži zbožňujú ženy, ktoré sa vedia od srdca zasmiať, nerobia z komára somára a život berú z tej optimistickejšej stránky. A naopak, večne zamračené, uštipačné a kritizujúce dámy s prísnym pohľadom a trpko stiahnutými kútikmi úst ich desia a odpudzujú.

 

 
Instagram

Páčil sa vám článok? Ohodnoťte ho tu

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

O autorovi

Vydavateľstvo BAUER MEDIA SK vzniklo v roku 2007 ako dcérska spoločnosť svetovej skupiny BAUER MEDIA GROUP s viac ako 135 rokov trvajúcou tradíciou, ktorá zaujíma popredné miesto na trhu s komerčnými tlačovými titulmi v Nemecku, Veľkej Británii, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, USA, Číne atď. Mediálna skupina BAUER MEDIA GROUP sa okrem vydávania časopisov a publikácií orientuje aj na digitálne médiá a prevádzku TV a rádiových staníc. Na Slovensku do mediálnej skupiny patrí okrem vydavateľstva aj nezávisle fungujúce populárne Rádio Expres.