Dožiť sa vysokého veku a navyše pri dobrom fyzickom aj psychickom stave je doslova požehnaním! Zdá sa, že na gréckom ostrove Ikaria objavili tajomstvo dlhovekosti, pretože nemalé percento obyvateľov sa tam dožíva úctyhodnej stovky a okrem toho sú aj v týchto rokoch vo veľmi dobrej telesnej i duševnej kondícii.

Vedci zistili, že je to ich životným štýlom. Okrem toho, že denne zdolávajú hornatý terén, jedia čerstvú zeleninu a kozí syr, večer si tiež doprajú pohár vína s priateľmi. A niekedy aj dva…

 
Instagram

Páčil sa vám článok? Ohodnoťte ho tu

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

O autorovi

Vydavateľstvo BAUER MEDIA SK vzniklo v roku 2007 ako dcérska spoločnosť svetovej skupiny BAUER MEDIA GROUP s viac ako 135 rokov trvajúcou tradíciou, ktorá zaujíma popredné miesto na trhu s komerčnými tlačovými titulmi v Nemecku, Veľkej Británii, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, USA, Číne atď. Mediálna skupina BAUER MEDIA GROUP sa okrem vydávania časopisov a publikácií orientuje aj na digitálne médiá a prevádzku TV a rádiových staníc. Na Slovensku do mediálnej skupiny patrí okrem vydavateľstva aj nezávisle fungujúce populárne Rádio Expres.