Extrémni dobrodruhovia

Chcete zísť na bicykli z Mont Blancu? Bez paraglidingu si už neviete dovolenku predstaviť? Pre vás býva typický sarkazmus a ľahostajnosť voči všetkému a všetkým. Navyše máte sklon chváliť sa. Ani popudlivosť vám nie je cudzia.

Domáci peciváli

Už štvrtý rok trávite dovolenku doma, opaľujete sa na balkóne a vrchol hýrenia je to, že si zájdete do kina na nový animovaný film? Ruku na srdce, veď vy stále na niečo čakáte. Pritom máte obchodnícke aj umelecké sklony, ste pracovití. Dosiahnuť úspech by pre vás mohla byť hračka. Stačí sa len trochu uvoľniť, vypudiť z duše strach a s vervou sa vydať na cestu k cieľu.

 

Dychtiví turisti

Viete sa zdatne pobiť aj so zdanlivo neriešiteľnými problémami. Ste tímový hráč, v kolektíve vás majú radi, viete osobným príkladom strhnúť ostatných k akejkoľvek činnosti. Ste praktickí. Občas však máte sklony k pesimizmu.

Rodení horali

Vy ste rojkovia! Spomínate na nádherné prázdniny u starej mamy v detstve, na tú prekrásnu bezstarostnosť… Pre vás je charakteristický zdravý rozum, zmysel pre humor a aj to, že viete počúvať iných ľudí. No ste rozbehaní, radi niečo začínate alebo rozbiehate projekty, ale neviete to dotiahnuť do konca.

 

Plážoví povaľači

Celý život sa snažíte o nejakú istotu. Ku šťastiu potrebujete pohodlie, pocit bezpečia. Pozor však na lenivosť. Nápady ani predstavivosť vám nechýbajú, ale musíte byť priebojnejší. Ak budete iba ležať na gauči, nič nedosiahnete.

 
Instagram

Páčil sa vám článok? Ohodnoťte ho tu

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

O autorovi

Vydavateľstvo BAUER MEDIA SK vzniklo v roku 2007 ako dcérska spoločnosť svetovej skupiny BAUER MEDIA GROUP s viac ako 135 rokov trvajúcou tradíciou, ktorá zaujíma popredné miesto na trhu s komerčnými tlačovými titulmi v Nemecku, Veľkej Británii, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, USA, Číne atď. Mediálna skupina BAUER MEDIA GROUP sa okrem vydávania časopisov a publikácií orientuje aj na digitálne médiá a prevádzku TV a rádiových staníc. Na Slovensku do mediálnej skupiny patrí okrem vydavateľstva aj nezávisle fungujúce populárne Rádio Expres.