LPG je v súčasnosti hádam najúčinnejšou zásahovou metódou proti tuku a armáde tukových buniek, a tým pádom aj proti celulitíde. Používa sa tam, kde cvičenie ani úprava stravovania nezaberajú. Okrem odbúrania tuku LPG zlepšuje pružnosť pokožky a zvyšuje jej napätie.

Pri lymfodrenáži vás oblečú do špeciálneho skafandra, kde vznikajú tlakové vlny, stimulujúce činnosť lymfatického systému. Okrem spevnenia brušných partií, stehien či bokov táto procedúra sľubuje pocit sviežosti, vyplavenia škodlivín, zbavenia sa opuchov nôh a problému so zadržiavaním vody v tele. Aby bola lymfodrenáž účinná, treba ju zopakovať niekoľkokrát.

Na princípe vákua doplneného masážou špeciálnym valčekom, funguje vo svete rozšírená, obľúbená a vraj mimoriadne účinná metóda zvaná endermológia.

Pri rádiofrekvenčnej metóde dochádza k zohrievaniu tukového tkaniva, čím sa zvyšuje metabolizmus a tukové bunky prichádzajú o svoj objem. Do tejto kategórie boja proti celulitíde spadá aj procedúra pomocou ultrazvukových vĺn, ktoré porušia obal tukových buniek a ich obsah sa pomocou lymfy odplaví.

Vibračné plošiny a masážne techniky sú síce príjemné, ale ich účinok je krátkodobý. Skôr ich treba brať ako doplnok k ostatným metódam. Anticelulitídne masáže narušujú tukové tkanivo, zlepšujú odbúravanie toxínov a tuk sa rýchlejšie rozpúšťa. Táto metóda je vhodná na všetky kritické oblasti okrem brucha, kde je lepšie aplikovať zábaly.

Pri hypoxi metóde cvičíte vo vákuu, ktoré pomáha zvyšovať teplotu tam, kde potrebujete zdecimovať tuk a tým pádom oslabiť aj celulitídu.

 
Instagram

Páčil sa vám článok? Ohodnoťte ho tu

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

O autorovi

Vydavateľstvo BAUER MEDIA SK vzniklo v roku 2007 ako dcérska spoločnosť svetovej skupiny BAUER MEDIA GROUP s viac ako 135 rokov trvajúcou tradíciou, ktorá zaujíma popredné miesto na trhu s komerčnými tlačovými titulmi v Nemecku, Veľkej Británii, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, USA, Číne atď. Mediálna skupina BAUER MEDIA GROUP sa okrem vydávania časopisov a publikácií orientuje aj na digitálne médiá a prevádzku TV a rádiových staníc. Na Slovensku do mediálnej skupiny patrí okrem vydavateľstva aj nezávisle fungujúce populárne Rádio Expres.