Pohodlné, ale

Základné pravidlo je, že odev by mal byť dostatočne pohodlný a v letnom počasí aj primerane vzdušný. Budete sa pohybovať v prírode, v záhrade, obklopení zeleňou, takže by ste sa tam mali cítiť príjemne a nie ako slon v porceláne. Na druhej strane nemýľte si to s grilovačkou zo strednej školy, na ktorú ste si obliekli staré oblečenie, aby ste sa mohli zvaliť do trávy.

 

Šaty alebo letný kostým?

Pre ženy sú na garden party ideálne ľahké letné šaty, ktoré v chladnejšom počasí alebo večer môžete doplniť letným sakom alebo kardigánom. Výborne sa hodí aj výrazná dlhá sukňa, alebo napríklad dnes tak moderné plisované sukne v dĺžke midi, a jednoduchý top alebo basic tričko. Vždy voľte radšej svetlejšie odtiene a jemnejšie vzory, ideálne sú pastelové farby.

Mimoriadne obľúbený je aj nohavicový kostým alebo široké voľné nohavice s vysokým pásom doplnené crop topom alebo oversized letným pulóvrom.

Muži by mali mať tiež svetlejšie oblečenie. Nemusia prísť v obleku, výbornou kombináciou sú nohavice a košeľa bez kravaty.

 

Predveďte klobúk

Čo sa týka doplnkov, určite si vezmite klobúk. Na garden párty je ako stvorený, budete šik a ochráni vás pred slnkom. Pri voľbe topánok myslite na to, že sa budete pohybovať na tráve, takže lepšie sú lodičky alebo sandále na širšom podpätku. Letné náramky či výrazné náušnice podčiarknu váš osobitý štýl.

 
Instagram

Páčil sa vám článok? Ohodnoťte ho tu

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

O autorovi

Vydavateľstvo BAUER MEDIA SK vzniklo v roku 2007 ako dcérska spoločnosť svetovej skupiny BAUER MEDIA GROUP s viac ako 135 rokov trvajúcou tradíciou, ktorá zaujíma popredné miesto na trhu s komerčnými tlačovými titulmi v Nemecku, Veľkej Británii, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, USA, Číne atď. Mediálna skupina BAUER MEDIA GROUP sa okrem vydávania časopisov a publikácií orientuje aj na digitálne médiá a prevádzku TV a rádiových staníc. Na Slovensku do mediálnej skupiny patrí okrem vydavateľstva aj nezávisle fungujúce populárne Rádio Expres.