Mačka

Vysoká inteligencia, akýsi šiesty zmysel vidieť aj to, čo je skryté, a veľmi silný dar intuície, to sú základné vlastnosti ľudí, ktorým sú blízke mačky. Mačací ľudia túžia po nezávislosti, majú radi pohodlie aj drobné neresti, radi sa bavia a flirtujú, starajú sa o svoj vzhľad, majú osobitý štýl a milujú luxus. Dokážu sa však prispôsobiť aj istému nepohodliu a je ťažké nimi manipulovať. Rýchlo sa rozhodujú, majú dobrý úsudok a v kolektíve bývajú veľmi obľúbení.

Pes

Psím princípom je vernosť, priateľstvo, ochrana, starostlivosť a úcta. Ľudia, ktorí si za svoje duchovné zviera zvolili psa, sú bezproblémoví, skromní, ochotní a nápomocní, prechovávajú úctu k autoritám. Bývajú dobrými priateľmi aj partnermi, ich poctivosť a naivitu však môže niekto zneužiť. Ľudia neznášajú samotu, veľa hovoria, radi sa rozprávajú a milujú tiež pohyb.

Had

Hadí ľudia veľa premýšľajú, sú otvorení a energickí. Svojím nadšením dokážu strhnúť celé okolie, to však neznamená, že si niekoho len tak pustia k telu. Často sa správajú v spoločnosti inak ako medzi svojimi blízkymi a to, akí v skutočnosti sú, vie len hŕstka ich priateľov. Hádkam sa väčšinou vyhýbajú, no keď ich niekto zaženie do kúta, dokážu zaútočiť ako had – rýchlo, ostro a priamo.

Kôň

Základným princípom konských ľudí je pracovitosť a vytrvalosť. Sú bystrí, rýchli, priateľskí, majú pevnú vôľu aj charakter a v živote si idú neochvejne za svojím cieľom. Sú rodení stratégovia a milujú systematickú prácu. Bývajú však aj podozrievaví, čo im sťažuje nadväzovanie nových vzťahov. Vo svojich názoroch nie sú veľmi pružní, ak si o niekom vytvoria predstavu, nemenia ju. Často si stanovujú nereálne ciele, a keď im všetko nevychádza tak, ako chcú, bývajú precitlivení a patetickí.

Delfín

Tí, čo sa stotožňujú s delfínmi, sú rodení vodcovia. Ich sila a energia pramenia z vnútorného vedenia. Majú veľké sebavedomie a v spoločnosti sú neprehliadnuteľní, vedia byť však aj veľkorysí, prijímajú zodpovednosť za druhých a prinášajú obete. Majú obrovské čaro osobnosti a v ľuďoch vzbudzujú sympatie. Radi riskujú, no občas pritom narazia. Prekážky v živote však chápu ako ďalšie výzvy.

Vlk

Statočnosť, odhodlanie, zásadovosť a česť, ale aj dravosť, impulzívnosť a nekompromisné jednanie, presne to je vlastné vlčím ľuďom. Radi sú v centre diania a za svoje ciele dokážu bojovať s dôrazom predátorov aj s obratnosťou tých, čo vedia, aká dôležitá je spolupráca všetkých členov svorky. Neradi sa niekomu prispôsobujú, a preto žijú radšej sami. Keď sa však zamilujú, urobili by pre svojho vyvoleného čokoľvek

Orol

Ľuďom, ktorí si ako duchovné zviera zvolia orla, najmocnejšieho z vtákov, je blízka jeho dôstojnosť, sila a duchovné osvietenie. Bývajú presní, múdri, statoční a majú výborné pozorovacie schopnosti. Dokážu s rozvahou využívať príležitosti, ktoré sa im naskytnú, a v živote bývajú úspešní. Vysoko si cenia morálku a česť, občas však môžu v spoločnosti pôsobiť trochu ťarbavo.

 
Instagram

Páčil sa vám článok? Ohodnoťte ho tu

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

O autorovi

Vydavateľstvo BAUER MEDIA SK vzniklo v roku 2007 ako dcérska spoločnosť svetovej skupiny BAUER MEDIA GROUP s viac ako 135 rokov trvajúcou tradíciou, ktorá zaujíma popredné miesto na trhu s komerčnými tlačovými titulmi v Nemecku, Veľkej Británii, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, USA, Číne atď. Mediálna skupina BAUER MEDIA GROUP sa okrem vydávania časopisov a publikácií orientuje aj na digitálne médiá a prevádzku TV a rádiových staníc. Na Slovensku do mediálnej skupiny patrí okrem vydavateľstva aj nezávisle fungujúce populárne Rádio Expres.