Priečna vráska na brade

Hovorí sa jej aj bojovná. Údajne ju majú ľudia, ktorí jednajú na rovinu a nedávajú si servítku pred ústa. Je to aj váš prípad? Než teda čokoľvek vyslovíte, radšej si to poriadne rozmyslite. Niektorí jedinci totiž úprimnosť len veľmi ťažko rozdýchavajú. A to vám za to dusno v práci či rodine rozhodne nestojí. Nezabudnite, že hovoriť pravdu je luxus, ktorý si môžete dovoliť len pri hŕstke vyvolených.

 

Vrásky od smiechu

Ak vás zdobia vejáriky okolo očí, tak ste zrejme veselá kopa. Ľudia podobného typu ako vy milujú humor, otvorenosť a pozitívny prístup k životu. To, že v obchode zdraželo maslo, vám žily vôbec netrhá… Pokojne si na chlieb natriete lacnejší margarín. Veď s humorom a nadhľadom je život oveľa ľahší.

 

Prerušované vrásky

Dva protiľahlé oblúčiky na čele sú dôkazom toho, že ste človek, ktorý miluje životné výzvy. Vaša odvaha a kreativita je obdivuhodná. Problémom je však to, že veľa vecí začnete veľkolepo, ale potom ich nedokončíte, alebo si naberiete príliš veľa úloh, ktoré nie ste schopní zvládnuť. Snažte sa preto aspoň trochu zmierniť tempo. Než sa pustíte do niečoho nového, spýtajte sa samých seba: „Čo mi to prinesie? Mám na to prostriedky a čas?“ A podľa toho sa rozhodnite.

 

Panovačná vráska

Ste rodený Napoleón a vaša „vidlicová vráska“ na čele to len potvrdzuje. Dokážete ovládať deti, manžela, psa a dokonca dohliadnuť na susedov, či v paneláku umyli chodbu. Pozor, nie všetci sú svorka cvičených pudlíkov, ktorí na váš rozkaz preskočia ohnivým kruhom. Keď sa rozprávate s ľuďmi, dávajte si pozor, či váš tón nie je príliš rozkazovací.

 

Pretiahnuté (napnuté) očné vrásky

Vrásky okolo očí prezrádzajú vašu nedôverčivú, uzavretú a trochu komplikovanú povahu. Niet sa čomu čudovať, že vás veľa ľudí považuje za ľadovú kráľovnú, ktorej pohľad zmrazí akýkoľvek pokus o nadviazanie kontaktu. Nehrajte sa na netýkavku. Skúste sa premôcť a prehoďte pár slov s kolegami v kuchynke.

 

Šachovnicové vrásky

Možno v sebe nosíte nahromadený hnev. Vrásky v tvare šachovnice na pravej strane čela naznačujú, že ste nespokojní v zamestnaní. Ak by boli na ľavej strane, je to známka toho, že máte problémy v osobnom živote, často sa dostávate do konfliktov s rodinou a preto máte napäté vzťahy. Spravte všetko preto, aby ste dostali zo seba hnev prostredníctvom športu alebo úprimným rozhovorom.

Húževnatá vráska

Táto vráska na čele značí silnú vôľu. Ste ako buldog. Keď sa do niečoho zahryznete, nepustíte to, pokým nedosiahnete svoje. Občas ste urputní až príliš a lámete veci cez koleno. Uvedomte si, že všetko má svoj pravý čas. Vďaka svojej silnej vôli zvyčajne dosiahnete všetko, čo chcete. Ale pozor! Až príliš tiahnete k perfekcionizmu.

 

Jamka na brade

Ste typ človeka, ktorý pod tvrdým obalom ukrýva krehké vnútro. Okolie vás považuje za „tvrďákov“, ktorí majú všetko „na háku“, ale zároveň si so všetkým poradia. Vaša bezstarostnosť je často iba maska, pretože vo vnútri ste veľmi zraniteľní a neistí. A v súkromí občas prídu aj slzičky…

 

Vráska citlivosti

Každý z nás v živote prežil niečo bolestivé. A prehrýzť to a odpustiť dá človeku občas veľmi zabrať. Najmä vám… Ak je vráska nad koreňom nosa vľavo prerušená, znamená to, že ste traumu už spracovali. Vráska zarývajúca sa do tváre po strane od nosa k ústam svedčí o strese, väčšinou emocionálneho pôvodu. Tieto vrásky sa môžu počas života objavovať len dočasne. Napríklad pri strese alebo v ťažkom období.

Učiteľská vráska

Vráska vpravo nad koreňom nosa svedčí o vašich schopnostiach. Ste trpezliví, výreční, dokážete ostatných strhnúť a správne motivovať. Niet divu, že túto vrásku majú väčšinou učitelia a vysokoškolskí profesori. A to je veľmi dobre. Majú totiž dar veci jednoducho vysvetliť, takže ich pochopí skoro každý. Navyše mávajú veľký zmysel pre spravodlivosť, sociálne cítenie a sú empatickí. V kolektíve študentov bývajú veľmi obľúbení.

 

Pretiahnuté vrásky na čele

Ste typ človeka, ktorý sa striktne riadi rozumom. Preto všetko, čo poviete, alebo spravíte, máte do poslednej bodky premyslené. Možno by vám niekedy neuškodilo „vypnúť hlavu“ a dať na svoje srdce. Uvoľnite sa a verte, že všetko je na dobrej ceste.

 

 
Instagram

Páčil sa vám článok? Ohodnoťte ho tu

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

O autorovi

Vydavateľstvo BAUER MEDIA SK vzniklo v roku 2007 ako dcérska spoločnosť svetovej skupiny BAUER MEDIA GROUP s viac ako 135 rokov trvajúcou tradíciou, ktorá zaujíma popredné miesto na trhu s komerčnými tlačovými titulmi v Nemecku, Veľkej Británii, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, USA, Číne atď. Mediálna skupina BAUER MEDIA GROUP sa okrem vydávania časopisov a publikácií orientuje aj na digitálne médiá a prevádzku TV a rádiových staníc. Na Slovensku do mediálnej skupiny patrí okrem vydavateľstva aj nezávisle fungujúce populárne Rádio Expres.