Baran

Najvhodnejšia diéta pre vás:                                                                                                                                            

Delená strava – pri nej musíte iba radikálne oddeliť tri skupiny potravín, a to: bielkoviny, sacharidy a neutrálne potraviny. Skupina bielkovín a sacharidov sa nesmie navzájom kombinovať, tretiu neutrálnu skupinu môžete kombinovať s oboma.

Účinok: Potrebujete rýchle výsledky, ktoré vás motivujú, aby ste nejedli len tak z nudy. Vášho bojovného ducha to vyprovokuje, a zostanete tak dôslední.

 

Býk

Najvhodnejšia diéta pre vás:                                                                                                                                         

Pridajte sa na internete k tzv. Weight Watchers. Podľa pohlavia, veku a Body Mass indexu (BMI) vám pridelí určitý počet bodov na deň. Ženám 18 – 26 bodov, mužom 30 – 34. Jednotlivé potraviny sú totiž obodované. Za brokolicu je napríklad 0, zato za steak hneď 8 bodov.

Účinok: Oslavujte svoje úspechy s inými ľuďmi, povzbudí to vašu ­ctižiadostivosť.

Blíženci

Najvhodnejšia ­diéta pre vás:                                                                                                                                             

Žiadne zložité varenie a počítanie. Pre vás je najvhodnejšia surová strava. Vy musíte len veľa krájať – šaláty, zeleninu, k tomu semiačka a oriešky.

Účinok: Tepelne neupravené potraviny podporujú rozum a koncentráciu. Ak ešte oželiete mliečne výrobky, do­siahnete ešte lepšie výsledky. Ale pozor na to, aby vaše telo dostávalo všetky potrebné ­živiny.

Rak

Najvhodnejšia ­diéta pre vás:                                                                                                                               

Odporúčame chudnúť podľa hollywoodskych hviezd. Nebudete ľutovať. Na stôl by ste mali dostávať prevažne ryby, hydinu a exotické ovocie. V prvom týždni sa konzumuje len ovocie, v druhom môžete jesť aj zeleninu, ktorú v treťom týždni môžete kombinovať s rybami a mäsom.

Účinok: Pravidlá pomáhajú k prekonaniu samého seba. Nevzdáte sa predsa len tak ľahko! V hre je vaša ctižiadostivosť. Zvíťazte sami nad sebou!

 

Lev

Najvhodnejšia ­diéta pre vás:                                                                                                                        

Najvhodnejšia je pre vás SOS diéta, ktorú používajú herci, keď musia rýchlo schudnúť. Tabu sú sacharidy. Povolené je chudé mäso, ryby a zelené šaláty. Znie to tvrdšie, ako to v skutočnosti je. Hlavne žiadny fastfood, ktorý si len tak doprajete medzi termínmi v nabitom programe.

Účinok: Diéta zalichotí vášmu sebavedomiu a je šitá na mieru vašej silnej osobnosti.

 

Panna

Najvhodnejšia ­diéta pre vás:

Stará liečivá kúra podľa Johanna Schrotha zredukuje váš jedálniček na ryžu, krupicu alebo ovsenú kašu, varené ovocie a zeleninu. Všetko bez tuku, málo soli, málo bielkovín. Na začiatku nie viac ako 700 kalórií denne. Je to síce prísne, ale pre vás kvôli vášmu sklonu k jednoduchému spôsobu života to pravé. Recepty nájdete na internete.

Účinok: Totálna askéza, ktorú táto kúra vyžaduje, vyhrá nad pochybnosťami, ktoré inak pri chudnutí mávate.

Váhy

Najvhodnejšia diéta pre vás:         

Pre vás je tou správnou voľbou diéta, ktorá spočíva v dodržiavaní rovnováhy medzi kyselinami a zásadami. Ráno zásadité raňajky s ovocím a celozrnnými výrobkami, poobede zelenina, večer ľahký šalát. ­Tieto jedlá vyzerajú príťažlivo a budú sa tak páčiť vášmu estetickému ­cíteniu.

Účinok: S disciplínou nemáte problém. Už samotná príprava jedál vás bude motivovať, aby ste vydržali.

 

Škorpión

Najvhodnejšia ­diéta pre vás:

Diéta 16 ku 8 znamená, že 16 hodín musíte hladovať. To napokon aj tak robíte, pretože väčšinu času z toho spíte. A 8 hodín môžete jesť, čo chcete, avšak jedlo musí byť rozdelené do troch hlavných chodov. Umiernené raňajky, po nich pohyb, potom obed a včasná večera. Žiadne sladkosti, ku každému jedlu šalát a po ňom čerstvé ovocie.

Účinok: Keďže ste skôr nočná sova, najťažšie pre vás bude trochu si posunúť čas večere, ale určite to dokážete!

 

Strelec

Najvhodnejšia ­diéta pre vás:

Tá, ktorá zodpovedá vášmu slobodomyseľnému duchu. Môže to byť napríklad diéta podľa ajurvédy, ktorá vznikla zo starej indickej tradície a je vylepšená exotickým korením. Základný princíp je jednoduchý: šaláty, zelenina, mliečne výrobky a k tomu len trochu mäsa, rýb a vajec.

Účinok: Nesprevádza ju žiadny jojo efekt. Nie je to totiž vlastne žiadna diéta, ktorá by vám nechutila. S nadšením sa budete držať toho, čo zodpovedá vašej prirodzenosti.

Kozorožec

Najvhodnejšia ­diéta pre vás:

Potrebujete radikálne pro­striedky, disciplínu a horlivú ctižiadostivosť. Diéta s poliev­kou, ktorá požiera tuky, ­zodpovedá vašej konzervatívnej chuti. Na jedálničku teda budete mať len túto polievku, nič iné. Bude vás fascinovať úspornosť tejto diéty.

Účinok: Iné hviezdne znamenie by to len sotva vydržalo, vám sa však táto metóda a dôslednosť bude páčiť. Vy to dáte!

 

Vodnár

Najvhodnejšia ­diéta pre vás:                                                                                                                                          

Stravujte sa, akoby ste boli na dovolenke. Pre vás je najvhodnejšia stredomorská diéta, ktorá je veľmi zdravá a zodpovedá spôsobu stravovania predovšetkým v Grécku a južnom Taliansku. Veľa zeleniny, šaláty, ale tiež cestoviny, chlieb, ryža, niekoľkokrát do týždňa ryby a trochu mäsa. Dôležité je, aby ste sa pri jedle správali ako južné národy, teda si na jedlo vyhradili dostatok času.

Účinok: Pomalé, pohodové jedlo poskytne telu čas, aby sa v pokoji nasýtilo. Upokojuje to nervy a urobí dobre i vašej hektickej povahe.

 

Ryby

Najvhodnejšia ­diéta pre vás:

Máte sklon k nadváhe, zvlášť keď prežijete nejaké sklamanie, riešite to jedlom. A keďže guľaté bruško má väčšinou emocionálne príčiny, pomôže vám proti tomu železná kúra, ktorá si vyžaduje chladnú hlavu. Jednoduchá diéta podľa plánu dokáže naozajstné zázraky. Dajte si predsavzatie, že denne nespotrebujete viac ako 500 kalórií. Pri počítaní vám pomôžu kalorické tabuľky.

Účinok: Diéta sa pre vás musí stať každodennou výzvou. Iba tak ju naozaj zvládnete a nevrátite sa k starým zlozvykom. Buďte silní!

 
Instagram

Páčil sa vám článok? Ohodnoťte ho tu

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

O autorovi

Vydavateľstvo BAUER MEDIA SK vzniklo v roku 2007 ako dcérska spoločnosť svetovej skupiny BAUER MEDIA GROUP s viac ako 135 rokov trvajúcou tradíciou, ktorá zaujíma popredné miesto na trhu s komerčnými tlačovými titulmi v Nemecku, Veľkej Británii, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, USA, Číne atď. Mediálna skupina BAUER MEDIA GROUP sa okrem vydávania časopisov a publikácií orientuje aj na digitálne médiá a prevádzku TV a rádiových staníc. Na Slovensku do mediálnej skupiny patrí okrem vydavateľstva aj nezávisle fungujúce populárne Rádio Expres.