Voda pre sviežu farbu

Ráno začnite tým, že si tvár opláchnete studenou vodou. Pokožka sa prekrví a bude mať peknú farbu. Potom na tvár naneste kvalitný krém a vhodné sú aj rôzne séra, ktoré podporia svieži vzhľad.

Zatočte s kruhmi pod očami

Počkajte aspoň päť minút, než sa vsiakne očný krém a až potom sa vrhnite na maskovanie kruhov. Použite tekutý korektor o odtieň svetlejší, než je vaša pokožka. Naneste kvapku a jemným poklepávaním ho rozotrite do strán. Predávajú sa aj rozjasnovače pokožky, ktoré sa aplikujú jemným rozklepávaním do oblasti lícnych kostí.

Masky s okamžitým účinkom

Proti začervenaniu pokožky vyskúšajte napríklad tú z banánových šupiek. Obsahuje vzácny luteín, ktorý zjednocuje tón pleti a čistí pleť. Nemusí si na tvár nanášať rozmačkané banány. Stačí, ak si ju zľahka pretriete banánovou šupkou.

Tajná zbraň – svetlý lak

Ak sa s maľovaním ponáhľate, pomôžu vám rýchloschnúce laky, ktoré zaschnú už za 45 až 60 sekúnd. Majú väčšinou široké ploché štetčeky a vďaka nim vám pôjde práca naozaj rýchlo. Väčšinou postačí nanesenie len jednej vrstvy. Ak si ešte zvolíte svetlejší odtieň, nikto si nevšime prípadnej chybičky.

Kúzlenie s obočím

Pred začiatkom a po skončení vytrhávania obočia pokožku očistite pleťovým tonikom. Zabránite tak jej začervenaniu. Obočie nikdy nevytrhávajte zhora, tým sa jeho tvar deformuje. Pamätajte, že v tomto prípade je menej viac!

Umývať a krémovať zároveň

Aplikácia krému po sprchovaní vás zdržiava? Riešením sú sprchové gély s olejom alebo telovým mliekom, s ktorými sa o pokožku staráte už počas sprchovania. Na trhu je ich dosť, máte si z čoho vybrať.

Žiarivý pohľad do minúty

Na unavené alebo ťažké oči vám pomôže nasledujúci trik: vatový tampón namočte do studeného mlieka a priložte ho na 5 až 10 minút na zatvorené oči. Kyselina mliečna upokojuje pokožku, tuk ošetruje a chlad zmierňuje opuchy.

Expresná vôňa

Chcete krásne voňať, cítiť sa sebavedomo a pozitívne pôsobiť na okolie? Toto dokáže do piatich sekúnd zariadiť parfém s pikantnými citrusovými vôňami, ako je grapefruit alebo limetka. Naneste pár kvapiek na krk, do podpažia a do vlasov.

Bleskovo veľký objem

Po umytí nechajte vlasy ľahko preschnúť a potom ich pri korienkoch vyfénujte. Stačia na to dve minútky. Ak ich necháte len voľne schnúť, prilepia sa k hlave a budú vyzerať unavene. Vyfúkaním ich zdvihnete.

 
Instagram

Páčil sa vám článok? Ohodnoťte ho tu

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

O autorovi

Vydavateľstvo BAUER MEDIA SK vzniklo v roku 2007 ako dcérska spoločnosť svetovej skupiny BAUER MEDIA GROUP s viac ako 135 rokov trvajúcou tradíciou, ktorá zaujíma popredné miesto na trhu s komerčnými tlačovými titulmi v Nemecku, Veľkej Británii, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, USA, Číne atď. Mediálna skupina BAUER MEDIA GROUP sa okrem vydávania časopisov a publikácií orientuje aj na digitálne médiá a prevádzku TV a rádiových staníc. Na Slovensku do mediálnej skupiny patrí okrem vydavateľstva aj nezávisle fungujúce populárne Rádio Expres.