Sladké kytice

Načo kupovať živé kvety, keď si môžete kúpiť kyticu vyrobenú zo svojich obľúbených sladkostí alebo ovocia? Tento originálny a najmä chutný darček poteší každého, kto má rád sladké. Druh sladkostí alebo ovocia si môžete vybrať sami a pre super efekt si ich môžete nechať doručiť kuriérom priamo k vám domov. Zaručene potešia vás aj vášho partnera.

Tanečná horúčka

Zistite si program tanečných klubov vo vašom okolí. Ak neviete tancovať, nič sa nedeje, pretože najdôležitejšie je, aby ste sa poriadne zabavili. Choďte napríklad na tematický kubánsky večer alebo dokonca na retro párty a vytancujte sa na melódie svojich obľúbených hitov. Nielenže sa pritom obaja dokonale odviažete, zbavíte sa aj nadbytočného napätia a spálite slušné množstvo kalórií.

Fľaša kvalitného vína

Či už na Valentína alebo akýkoľvek iný deň, fľaša dobrého vína sa jednoducho hodí vždy. My sme mali nedávno možnosť navštíviť vínotéku a reštauráciu Selaví na Klobučníckej ulici v Bratislave, ktorá disponuje naozaj rozmanitou ponukou tých najlepších slovenských a zahraničných vín. Doprajte si niečo výnimočné. Okrem skvelých vín vás v Selaví očarí aj úžasný priestor a dizajn, takže môžete s partnerom ostať aj na romantickú večeru a užiť si gastronomický zážitok.

Wellness relax

Zabudnite na predražený víkendový pobyt. Stačí, ak spolu s partnerom zájdete do najbližšieho wellness centra, oddýchnete si v saune alebo v jacuzzi, zaplávate si a na záver si možno doprajete aj krátku masáž. Po tomto dni budete obaja odpočinutí a plní energie. Svoju návštevu si ale pre istotu vopred rezervujte, aby ste sa vyhli akýmkoľvek komplikáciám.

Filmová klasika

Ak aj vy patríte k milovníkom filmov, spravte si rande v kine. Ako za starých čias. Kúpte si pukance a colu, a aby ste to naozaj dotiahli k dokonalosti, nechajte výber filmu na svojho partnera. Uvidíte, akú mu tým spravíte radosť. Keď sa chcete vyhnúť množstvu ľudí, odporúčame zvoliť komornejšie kiná v meste.

 
Instagram

Páčil sa vám článok? Ohodnoťte ho tu

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

O autorovi