V Bardejove, Michalovciach, Poprade a Rožňave obvodným gynekológom a zdravotným sestrám priblížili tému liečby neplodnosti, ktorá je v dnešnom čase stále aktuálnejšia, lekári z Gyncare. Odborným garantom podujatia bola pani doc. MUDr. Silvia Toporcerová, PhD., MBA, ktorá si svojím prístupom k pacientkam a úspešnosťou liečby získala mnohé šťastné páry. Vo svojej prednáške s názvom Neplodnosť, stále aktuálnejšia téma poukázala na dôležitosť diagnostiky a liečby neplodnosti už v ambulancii prvého kontaktu.

MUDr. Katarína Balasičová, PhD., vysvetľovala, do akej miery vek vplýva na plodnosť a RNDr. Ivana Uhrinová oboznámila publikom o tom, ako sú vybavené embryologické laboratóriá Gyncare, aby poskytli čo najlepšiu pomoc v liečbe neplodnosti.

Hosťom seminára bol prof. MUDr. Róbert Dankovčík, PhD., MPH, ktorý predstavil spôsoby vyšetrenia neplodnosti ultrazvukom. Nemenej dôležitou bola aj téma mužskej neplodnosti, ktorá má v súčasnej dobe rastúci trend.

Odborné semináre sú ideálnou príležitosťou stretnúť sa s kolegami z klinických odborov, odovzdať im skúsenosti a vypočuť si ich názory či otázky. Zároveň je to pre nich možnosť ďalšieho vzdelávania a získavania kreditov.

Chcete vedieť viac? Pozrite si reportáž v nasledujúcom videu:

 
Instagram

Páčil sa vám článok? Ohodnoťte ho tu

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

O autorovi