Nabite sa červeným elánom!

Zdá sa vám, že strácate sily a vaše pracovné úlohy, ako aj domácnosť na to doplácajú? Stavte na červenú! Tričko, sako či aspoň šál tejto farby vám dodá silu ísť za svojimi snami. Pomôže vám, aj keď chcete oživiť svoj sexuálny život. Červená spodná bielizeň alebo jemná priesvitná košieľka vášho partnera určite rozvášnia!

Schudnite pomocou modrej

Ak ste v strese alebo vás trápia zlé sny, skúste si modré oblečenie, kúpte si modré pyžamo či obliečky. Neviete sa rozhodnúť, akej farby by mala byť výbava vášho potomka? Modrú určite neoľutujete, na vaše bábätko bude pôsobiť upokojujúco. Modré steny či tanier pomôžu ľuďom túžiacim zhodiť pár kíl. Pozor na: tmavomodrú – môže značiť pesimizmus a pokrytectvo.

 

Sústreďte sa vďaka žltej

Keď študujete materiál, na ktorý sa potrebujete čo najviac sústrediť a veľa si z neho zapamätať, obklopte sa žltou. Táto farba pomáha nielen pamäti a lepšiemu sústredeniu, ale aj rýchlemu rozhodovaniu. Uprednostnite skôr jej jemné odtiene, čistia myseľ a pomáhajú k promptnosti. Pozor na: krikľavožltú – reprezentuje žiarlivosť a chorobu.

 

Zelená vás vylieči

Farba prírody a harmónie dokáže pomôcť ľuďom, ktorých trápia zdravotné ťažkosti. Pre ľudské oko je to tá najzdravšia farba zo všetkých, a tak určite neoľutujete, ak stena, na ktorú sa často dívate, bude namaľovaná práve v tomto odtieni.

 

Zamilujte sa do ružovej

Tento odtieň reprezentuje lásku, to však nie je všetko. Kombinuje plnosť bielej a aktívnosť červenej farby. Hlbšie odtiene ružovej majú upokojujúce účinky – v niektorých väzniciach ju dokonca používajú na utlmenie agresívnych odsúdených. Pozor na: lososovoružovú – neraz označuje lenivého milenca, ktorý má ústa plné rečí, ale „skutek utek“.

S oranžovou priberiete

Oranžová farba je na jednej strane plná života a optimizmu, na druhej môže spôsobiť, že poriadne priberiete. Povzbudzuje totiž chuť na jedlo – preto jej odtiene môžeme neraz vidieť v reštauráciách. Pozor na: tmavooranžovú – môže signalizovať nedôveryhodnosť.

 

Zahaľte sa do tajomnej čiernej

Lákajú vás tajomstvá alebo chcete vyzerať elegantne? Čierna farba vám v tom pomôže. Zároveň dokáže vytvoriť bariéru medzi vami a ostatnými ľuďmi. Je totiž uzavretá sama do seba, v čiernom oblečení sa môžete cítiť silná a chránená pred okolitým svetom. U mnohých ľudí vzbudzuje depresívne, pochmúrne pocity.

 

Začnite odznova v bielej

Máte za sebou špinavý rozchod? Zaodejte sa do bielej! Práve táto farba je okrem nevinnosti aj symbolom čistoty a nových začiatkov. Stratili ste kamarátkine náušnice alebo knihu, ktorú vám požičala? Na odprosovanie sa zahaľte do bielej, je na to ako stvorená.

 
Instagram

Páčil sa vám článok? Ohodnoťte ho tu

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

O autorovi

Vydavateľstvo BAUER MEDIA SK vzniklo v roku 2007 ako dcérska spoločnosť svetovej skupiny BAUER MEDIA GROUP s viac ako 135 rokov trvajúcou tradíciou, ktorá zaujíma popredné miesto na trhu s komerčnými tlačovými titulmi v Nemecku, Veľkej Británii, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, USA, Číne atď. Mediálna skupina BAUER MEDIA GROUP sa okrem vydávania časopisov a publikácií orientuje aj na digitálne médiá a prevádzku TV a rádiových staníc. Na Slovensku do mediálnej skupiny patrí okrem vydavateľstva aj nezávisle fungujúce populárne Rádio Expres.