PRE ZDRAVIE ŽENY (www.prezdraviezeny.sk) je na Slovensku prvou veľkou akciou, ktorá sa počas celého dňa bude sústrediť na ženské zdravie a prevenciu. „Cieľom je, aby si ženy našli čas pre seba a venovali tento deň prevencii, starostlivosti a načerpaniu novej energie pre telo i myseľ,“ vysvetľuje organizátorka Martina Novotná.

 

Prednášky, vyšetrenia aj cvičenie

Okrem množstva lekárov sa pridajú odborníčky na zdravú životosprávu, fyzioterapiu, psychológiu či správne cvičenie. Počas celého dňa môžu návštevníčky absolvovať súbežne množstvo prednášok, vyšetrení, testov a diskusií. Zároveň si môžu zacvičiť, konzultovať akýkoľvek problém s lekárom, pretože všetci budú na mieste k dispozícii aj na individuálne konzultácie. Čerešničkou na torte bude večerná časť – inšpiratívna talkshow v podaní Akčných žien.

 

Konferencia je určená pre všetky ženy

Pre nás, pre naše mamy, sestry, dcéry. Veríme, že bude zážitkom pre každú jednu. Určená je pre všetkých, ktorí chcú vedome spraviť niečo pre seba a svoje zdravie. Cieľom je tiež pozdieľať si vzájomne skúsenosti, rady a inšpirovať zdravým životným štýlom, cvičením, zdravou stravou, ktorá nemusí byť žiadna veda. Konzultáciu so psychologičkou, gynekologičkou, kardiológom, chirurgom, fertility koučkou či fyzioterapeutom môže absolvovať každá návštevníčka. Pre akčné tipy bude počas dňa k dispozícii súbežne prebiehať v tanečnej sále celé spektrum cvičení a pohybových aktivít.

 

Skoro 20 spíkeriek na jednom mieste

Na pódiu vystúpia výnimočné ženy a lekárky. Medzi nimi Slovenka roka 2018 pani doc. MUDr. Silvia Toporcerová, PhD., MBA (gynekologička), známa výživová poradkyňa Mirka Luberdová či fyzioterapeutka Monika Šrenkelová. Všetky spíkerky a program sú dostupné aj priamo na stránke eventu: www.prezdraviezeny.sk

 

Nezabúdajme na seba a svoje zdravie

„Popri práci či deťoch na seba často my ženy zabúdame. Preto chceme v túto sobotu odovzdať účastníčkam komplexný balík, prejsť s nimi podrobne každú časť tela a tiež mentálneho zdravia a nastavenia. Viac sa povenujeme tiež aktuálnym problémom, napríklad, čo je to potravinová intolerancia a ako ju rozoznať od alergie. Rovnako téme tehotenstva a materstva,“ dodáva organizátorka.

 

Množstvo meraní a testov

Priamo na podujatí môžete absolvovať nespočetné množstvo vyšetrení. Okrem tých tradičných, školy chrbta, aby nebolel, a mnohých konzultácií a cvičení, si môžete dať zmerať telesnú hmotnosť, glukózu, cholesterol, vitálnu kapacitu pľúc a mnoho iného. Odhaliť problém v jednotlivých orgánoch či nedostatok konkrétnych minerálov a vitamínov v tele dokážeme prostredníctvom merania kvantovým rezonančným magnetickým analyzátorom. Ak máte problém s ochorením dýchacích ciest, astmou alebo so srdcom, meranie oxymetrom vám ukáže, ako na tom v skutočnosti ste. Rovnako pomocou prístroja WIWE, ktorý už v priebehu minúty urobí EKG, vyhodnotíme stav vášho srdca, zistíme množstvo kyslíka v krvi a určíme možné riziká, ktoré sa vás budú týkať v blízkej či ďalekej budúcnosti. Analýza tela prístrojom IN BODY vám zasa napovie, ako ste na tom percentuálne s množstvom svalov, tukov a vody v organizme. Tešiť sa môžete aj na beauty zónu a prednášky o zdravom životnom štýle.

Kedy a kde?

Konferencia začína v sobotu 26. októbra 2019 v košickom Kulturparku. Súbežne bude počas celého dňa prebiehať hlavný, sprievodný program a tiež cvičenie. Lístky je možné zakúpiť si na: https://tickpo.zoznam.sk/detail/pre-zdravie-zeny-6633

 

Súťaž o 3 vstupenky

Zapojte sa do súťaže na INSTAGRAME Ženské veci a vyhrajte pre seba a svoje dve kamarátky vstupenky zdarma. Viac informácií o súťaži získate TU.

 
Instagram

Páčil sa vám článok? Ohodnoťte ho tu

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

O autorovi