Novinári, fotografi, fanúšikovia… Tí všetci pozorne sledujú každý krok vojvodkyne Kate (36) a jej rozkošnej rodinky. A ona je stále krásna, usmiata, noblesne cupitajúca na vražedne vysokých podpätkoch, držiac pritom za rúčky svoje deti. Áno, je to najmä mama, pre ktorú sú jej deti celým svetom. Ako si ale dokáže v takom virvare okolo svojej rodiny udržať zdravý vzťah so svojimi ratolesťami? Odborníčka na neverbálnu komunikáciu Patti Woodová odhalila, v čom spočíva Katino tajomstvo: „Vždy keď vidíme Kate vonku so svojimi deťmi, je zrejmé, že sú jej prioritou.“ Odborníčka zdôrazňuje, že oči vojvodkyne sú vždy upriamené na jej deti, nech sa okolo deje čokoľvek. „Namiesto toho, aby venovala pozornosť kamerám alebo novinárom, Kate komunikuje so svojimi deťmi, a tento moment napovie o jej rodine viac ako čokoľvek iné,“ hovorí Woodová.

Dostať sa na úroveň detí

Kate tiež nedovolí, aby verejná úloha ovplyvnila jej hravú povahu. „Často môžeme vidieť Kate a Williama s dokorán otvorenými ústami, ktoré naznačujú spontánnu radosť,“ hovorí odborníčka. Ak sa chcete lepšie prizrieť svojim deťom, musíte doslova zostúpiť na ich úroveň. Pre Kate nie je problém čupnúť či pokľaknúť k svojim deťom, lebo len tak môže vycítiť, či sú jej drobci ustráchaní, úzkostní alebo jednoducho unavení. Je to, akoby čítala emocionálne znaky, aby sa uistila, že je všetko v poriadku.

Typické pre Kate je, že keď niektoré z detí drží v náručí, jej ruky sú voľne ovinuté okolo jeho nožičiek. Toto voľné objatie naznačuje, že dôveruje svojim deťom a poskytuje im priestor na preskúmanie okolia.

V rodine majú všetci rovnocenné postavenie

Kate sme už na verejnosti videli robiť naozaj všeličo: utešuje, tancuje, hrá sa, smeje sa a objíma svoje deti. Áno, toto je bežné správanie, nepoznačené kŕčom či trémou z verejnosti.  „Kate znovu a znovu dokazuje, že sa sústreďuje na svoje deti – nie na nikoho iného,“ hovorí odborníčka. Pritom ona i jej manžel považujú svoje deti za rovnocenné, čo dokazuje, že zväčša kráčajú v jednej línii. Dokazujú si navzájom, že v rodine vládne harmónia.

 
Instagram

Páčil sa vám článok? Ohodnoťte ho tu

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

O autorovi

Vydavateľstvo BAUER MEDIA SK vzniklo v roku 2007 ako dcérska spoločnosť svetovej skupiny BAUER MEDIA GROUP s viac ako 135 rokov trvajúcou tradíciou, ktorá zaujíma popredné miesto na trhu s komerčnými tlačovými titulmi v Nemecku, Veľkej Británii, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, USA, Číne atď. Mediálna skupina BAUER MEDIA GROUP sa okrem vydávania časopisov a publikácií orientuje aj na digitálne médiá a prevádzku TV a rádiových staníc. Na Slovensku do mediálnej skupiny patrí okrem vydavateľstva aj nezávisle fungujúce populárne Rádio Expres.