Vďaka relácii Trochu inak sa Adela stretla s mnohými inšpiratívnymi osobnosťami, ktoré prišli do relácie porozprávať svoj príbeh alebo ukázať ľuďom nadanie a talent. Preto aj ďalšia séria znamenitého večera sa bude ponášať v podobnom duchu. Jedinou zmenou oproti iným večerom však rozhodne bude prostredie, pretože šou sa z ruchu hlavného mesta prenesie do čarovných Vysokých Tatier, a to konkrétne do historického Hotela Lomnica v centre Tatranskej Lomnice.

„Do Hotela Lomnica sa teším, pretože sa veľmi dobre cítim v jeho priestoroch. Rovnako ma veľmi baví koncept hostí tollkšou „Trochu inak“, ktorí budú z regiónu, aj keď nie všetci sú všeobecne známi, no určite rovnako zaujímaví. Vsádzam však na vnímavosť tamojšieho kultivovaného publika,“ hovorí nadšene Adela.

Tá si okrem práce stihne určite s manželom Viktorom aj oddýchnuť. Ten ju bude počas pracovnej cesty sprevádzať, a tak spoja príjemne s užitočným. Okrem iného sa predsa blíži aj sviatok zamilovaných. A hoci najsledovanejší pár sa v našom šoubiznise neradí ku komerčnej skupine ľudí, ktorí tento deň nejako špeciálne prežívajú, určite ho strávia v oddychovom móde a hlavne v prítomnosti jeden druhého. Tento deň predsa len naberá pre nich iné kontúry. Viktor totiž dva roky dozadu pokľakol pred Adelou v štúdiu Telerána a požiadal ju o ruku.

Inšpiratívny večer spestrený živou hudbou

Inteligentný humor a uvoľnenie s pridanou hodnotou novej informácie. Aj o tom bude šou Trochu inak v Tatranskej Lomnici. Moderátorka Adela Vinczeová vyspovedá markizáckeho redaktora a hrdého Tatranca Jána Tribulu, no chýbať však nebudú ani ďalšie unikátne osobnosti. Tešiť sa môžete na charizmatického speváka rusínskych piesní Štefana Šteca, ktorý svojím hlasom v šou Zem spieva dobyl srdcia Slovákov, či na účastníčku programu Teach for Slovakia Máriu Mydliarovú. Sympatická Slovenka rada spája ľudí, ich jedinečné schopnosti, aby spolu vytvárali harmonický celok. Oslávte Valentína Trochu inak v historickom Hoteli Lomnica a zastavte sa za Adelou 17. februára o 17.00 h. Lístky si môžu zakúpiť aj neubytovaní hosti na stránke http://www.hotellomnica.sk/trochu-inak-v-hoteli-lomnica.

 
Instagram

Páčil sa vám článok? Ohodnoťte ho tu

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

O autorovi