Nedostatok energie, strata elánu alebo dokonca bolesti hlavy – to všetko sú symptómy, ktoré s príchodom prvých jarných dní trápia väčšinu populácie. Všetky príznaky sú spôsobené nepriaznivými vplyvmi z vonkajšieho prostredia, ktoré na nás vplývalo najmä v zimných mesiacoch. Chladné dni nám nielen uberali energiu, no občas nám obmedzili fyzické aktivity či prísun vitamínov, čoho výsledkom je u mnohých práve oslabená obranyschopnosť organizmu. Aj preto náhle oteplenie v tomto prípade nepôsobí ako balzam, ale skôr ako záťažová situácia, ktorá nášmu telu dáva poriadne zabrať. Aby ste však predišli vírusovým ochoreniam či temným náladám, máme pre vás zaručený recept priamo od odborníkov Wellness centra Hotela Lomnica. Pripravili pre vás päť špeciálnych procedúr, ktoré z vášho tela vyženú všetky nepriaznivé vplyvy a vzkriesia nielen telo, ale aj dušu.

Metličkovanie

Procedúra (pôvodom z Ruska) prebieha v tradičnej fínskej alebo ruskej saune. Pomocou metličiek sa pokožka tela hĺbkovo prekrví, čoho výsledkom je regenerácia organizmu a zlepšenie krvného obehu. Je nápomocná však aj pri vybraných ochoreniach, ako sú astma, dna, artritída, chronická bronchitída či ochorenie obličiek.

Vákuová anticelulitídna terapia

Jedna z najúčinnejších metód na odstraňovanie podkožného tuku, celulitídy, vrások a strií. Terapia spevňuje svalstvo a dokonca regeneruje celý organizmus. Masáž funguje na princípe klasického bankovania, kde sa plameňom zo sklenenej banky odsaje vzduch a priloží sa na problémovú časť tela.

Medová masáž

Komplexná masáž včelím medom, ktorý pôsobí cez pokožku priamo na organizmus, uvoľňuje z tela usadeniny a toxíny nahromadené z vonkajšieho prostredia, liekov alebo potravín.

Masáž bylinkovými vrecúškami

Ajurvédska vrecúšková masáž, nazývaná aj ako indická relaxačná masáž Pinda Sveda Nam, sa vykonáva pomocou vrecúšok naplnených morskou soľou a bylinkami zohrievanými v horúcej pare. Prináša pocit absolútneho uvoľnenia a relaxácie.

Relaxačná masáž tváre a dekoltu

Procedúra na pohodlnom relaxačnom ležadle, počas ktorej je klientka zabalená v mäkučkej deke. Kozmetička jemnými dotykmi masíruje tvár a dekolt s použitím kvalitných prípravkov s príjemnou vôňou. Masáž poskytuje absolútny

 

 
Instagram

Páčil sa vám článok? Ohodnoťte ho tu

Rating: 3.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

O autorovi